O nas

Jest wiele ulotnych chwil, które chcielibyśmy zatrzymać na zawsze. Spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Za kilka lat chcielibyście spojrzeć na fotografie bądź film z tych momentów niekoniecznie zrobione telefonem i od tego jesteśmy my. Tworzymy z pasją, sercem i rozumem, ale co najważniejsze tworzymy dla Was. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy byście mieli wspaniałą pamiątkę, na którą będziecie chcieli patrzeć całymi dniami. 

Dzięki naszej pracy długo będziecie wspominać te chwilę.

 

Tworzymy zespół ludzi z pasją i kreatywnością, którzy kochają to co robią

 

Zamieniliśmy kamery na aparaty, które nagrywają w dużo lepszej jakości obrazu. Staramy się pracować na jak najlepszym sprzęcie, by móc cieszyć wasze oczy jak najlepszy efektem. Zadbamy również o wasze uszy, ponieważ do dźwięku również się przykładamy. Jeśli będziecie chcieli spojrzymy na Was z góry, tak mowa teraz o dronie. 

Pracujemy w zespole, dzięki temu uchwycimy więcej czy to podczas przygotowań, czy to podczas ślubu albo wesela. Dzięki naszej współpracy Wasz film będzie dużo ciekawszy. Podczas naszej pracy staramy się być jak najmniej zauważalni. Efektem naszej pracy będzie film oraz zdjęcia do których zapewne wrócicie wielokrotnie a łezka w oku się zakręci.